Osiągnięcia Dytrych Pure Home

Osiągnięcia Dytrych Pure Home

Nasze osiągnięcia to nie tylko medale i dyplomy, które zdobywamy. Najbardziej cieszą nas wdrożone w życie technologie i projekty, które służą jak największej liczbie osób. Poprawa jakości powietrza, a tym samym zdrowia jest dla nas priorytetem.

Naszymi największymi sukcesami są m.in złoty medal w Paryżu, złoty medal w Brukseli, złoty medal i wiele innych specjalnych nagród i wyróżnień w Kuala Lumpur, złote medale i wyróżnienia w Bangkoku, a także specjalny tytuł Lidera Innowacji 2019 nadany w Katowicach.

Concours Lépine w Paryżu

Concours Lépine 2019 Paryż

W maju 2019 r. na Międzynarodowych Targach Wynalazczości Concours Lépine w Paryżu urządzenie Eco Fresh II zdobyło srebrny medal.

W maju 2014 r. na Międzynarodowych Targach Wynalazczości Concours Lépine w Paryżu urządzenie fotokatalityczne do dezodoryzacji i eliminacji drobnoustrojów w systemach klimatyzacji samochodowych z wykorzystaniem nowoczesnych warstw fotokatalitycznych zdobyło złoty medal.

BRUSSELS INNOVA 2014 Bruksela

BRUSSELS INNOVA 2014 Bruksela

13-15 listopada 2014 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii pod nazwą BRUSSELS INNOVA Złoty medal za urządzenie do fotokatalitycznego oczyszczania powietrza dla firmy PHU Dytrych sp. z o.o. z Łodzi oraz zespołu twórców z PG „Targi innowacyjności i wynalazczości Brussels Innova”, Bruksela, Belgia (13-15.11.2014).

17-19 listopada 2016 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii pod nazwą BRUSSELS INNOVA na których zaprezentowaliśmy kilka produktów oraz procesy wykorzystywane w urządzeniach. Przedstawiliśmy również opatentowane i innowacyjne filtry ceramiczne. Targi okazały się świetnym miejscem do pozyskania nowych potencjalnych kontrahentów oraz zapoznaniem się z nowymi technologiami wprowadzanymi na rynek światowy.

Dodatkowo zostaliśmy nagrodzeni przez jury złotym medalem za wykorzystanie nowoczesnego procesu fotokatalizy w urządzeniu do oczyszczania powietrza opartym na biobójczych warstwach fotokatalitycznych do rozkładu lotnych związków organicznych, amoniaku, siarkowodoru, formaldehydu i innych zanieczyszczeń występujących w powietrzu.

MTE 2019 Kuala Lumpur

MTE 2019 Kuala Lumpur

W dniach 21-23 luty 2019 odbyły się XVIII Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji MTE 2019 (Malaysia Technology Expo ) w Kuala Lumpur na których prezentowaliśmy nasze urządzenie ECO FRESH II do usuwania oparów tłuszczu, lotnych związków organicznych i mikroorganizmów.

  ECO FRESH zdobyło na MTE 2019:
 • Specjalny złoty medal od HIUF - Highly Innovative Unique Foundation in Kingdom of Saudi Arabia.
 • Nagrodę specjalną od MACRI – Malaysian Association of Creativity & Innovation.
 • Złoty medal od MARS - Malaysia Association od Research Scientists.
 • Nagrodę specjalną od Croatia INOVA - International Invention Show.
IPITEX 2019 Bangkok

IPITEX 2019 Bangkok

W dniach 2-6 luty 2019 odbyły się Międzynarodowe Targi Wynalazczości IPITEX 2019 w Bangkoku, organizowane przez National Research Council of Thailand.

Na targach przedstawiliśmy urządzenie ECO FRESH II, które usuwa opary tłuszczu, lotne związki organiczne i mikroorganizmy. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o ludziach korzystających z restauracji, barów, stołówek i pokoi jadalnych narażonych na przedostawanie się z kuchni (szczególnie tzw. kuchni otwartych) nieprzyjemnych zapachów, oparów tłuszczu oraz szkodliwych związków po¬wstają¬cych w wyniku procesów spalania, smażenia i grillowania.

Urządzenie to powstało we współpracy z prof. dr hab. Krystyną Wrześniewską-Tosik z Instytutu Biopolimerów i Włókien Chemicznych oraz prof. dr hab. inż. Adrianą Zaleską-Medynską z Uniwersytetu Gdańskiego.

  Urządzenie zostało nagrodzone:
 • ZŁOTYM MEDALEM przez National Research Council of Thailand.
 • ZŁOTYM MEDALEM przez Manila Young Inventors Association.
 • NAGRODĄ SPECJALNĄ przez Indonesian Innovation and Invention Promotion Association.
 • WYRÓŻNIENIEM od Word Invention Intelectual Property Associations.
INTARG 2019 Katowice

Targi INTARG 2019 Katowice

W Katowicach w czerwcu 2019r. odbyły się Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji -Intarg 2019 na których PHU Dytrych otrzymało tytuł LIDER INNOWACJI 2019 w kategorii produkt za urządzenie Eco Fresh II, które w efektywny i przyjazny środowisku sposób oczyszcza powietrze z niebezpiecznych dla zdrowia lotnych związków organicznych, oparów tłuszczu oraz drobnoustrojów- znacząco wpływając na poprawę komfortu i higieny życia oraz jakości środowiska.

Otrzymaliśmy również Platynową Nagrodę od Ministra Inwestycji i Rozwoju- Jerzego Kwiecińskiego dla Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych oraz PHU Dytrych również za Eco Fresh II.